Grido – Pse Ca

Grido – Pse Ca Lyrics Letra:
Refreni
Smunesh me mnjek me mprek vi tgjuj
Sdi me fol ma mir shuj
Kqyri kta tjert jan bo komedi
Jo – nuk kan bole me luj
Pse ca ?
Nuk dun me luj
Se nuk kan bole me luj
Sju dhez muzika si me bo buj
Kta – vec tu u rreh bojn buj

Verse1

Do some good shit vi me jau pru
Dukem normal moti kam lu
Djal me norma jo i llastu
Si animal tvi me sulmu

Uh uh

Tvi me sulmu
U sa shpejt po ikin shokt tu
Qe 2 vjet vec koqe tu lu
Hyna ntreg e do jan lendu

Per mu njejt o nata dhe dita
#bizzy cashtu u rrita
Ma shum lizzy tu bashku pikat
Take it easy shokt i kam bisha

Nuk i dun trit at’her fuck em
Na si dum tzit at’her bun dem
Se ku rrim na
E sa dim na
Jena ushtri full of mandem

Refreni

Smunesh me mnjek me mprek vi tgjuj
Sdi me fol ma mir shuj
Kqyri kta tjert jan bo komedi
Jo – nuk kan bole me luj
Pse ca ?
Nuk dun me luj
Se nuk kan bole me luj
Sju dhez muzika si me bo buj
Kta – vec tu u rreh bojn buj

Verse2
Neper rrug we hitting them shots
Pinky’s dirty no probz at all
Kam kry shum sene me laps
EDhe pse nuk kryva nshkoll

Qysh 10 vjec jam kon rrugac
Nshkoll kam *i dhipin ma tfort
Tash pi kali edhe hash
Edhe *i dhipa ma tfort

Oooo yee
A ke vu re
Jeta high be si me shku n’re
Thoba madhe si gle
100 halle jo si vej re

Nuk di se me kon ti je shok
Shpia barit si me pas lop
Jan do llampa si me kan sob
I know all your mandem are broke

Po dojn me mnal kush ti ?
Tsmoki si kush ou G
Tsilli ka du ping pong
Nuk bojna fold all in

Ma mir todo se nada
Tu i shiju do t’thata
Femna lidh o me pranga
Si shejtoni me prada

Letra lyrics lyric letras versuri musiek lirieke tekstet paroles

%d blogueiros gostam disto: