Mozzik & Noizy – Bonjour Madame

Bonjour Madame Lyrics
Mozzik & Noizy – Bonjour Madame Lyrics

Teksti i “Bonjour Madame”

Intro
(Rzon, hit em up)
(Rvchet, so we move and got rvched)

Verse 1: Mozzik
Sexy, nasty
Stylish, vozit Bentley
Pretty girl, veshun Fendi
E kisha honger sikur candy

Chorus: Mozzik
Bonjour, madame!
Comment tu t’appelles? I say bonjour madame, ah-ah-ah-ah
Was geht, Madame?
Wie war dein Name, Name nochmal? Ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit i ki shume zjarr, ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit s’i ki normal, ah-ah-ah-ah (Zikki, Zikki, baby)

Verse 2: Mozzik
Ke-kejt dhomen e kom mush me Chanel
I pelqen asaj Kylie Jenner
I ka bo vetе, s’ja ka ble frajeri
(Syte е saj um kane kap si skaneri)
E coj n’Turki ajo m’thirr “Abi abi”
Ajo n’Kosove mu m’thirr “Babi, babi”
E ajo n’Shqipni mu m’thirr “Lali, lali”
E ajo n’Gjermani mu m’thirr “Schatzi, Schatzi”
Coma lokacionin o pllum
Dije ta prishi une gjumin nese t’nxo une n’gjume, like
E mos t’foli ma shume
Vec ? vec ?, like boom-boom-boom, like

Chorus: Mozzik & Noizy
Bonjour, madame!
Comment tu t’appelles? I say bonjour madame, ah-ah-ah-ah
Was geht, Madame?
Wie war dein Name, Name nochmal? Ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit i ki shume zjarr, ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit s’i ki normal (Ey), ah-ah-ah-ah (Noizy, yo)

Verse 3: Noizy
S’ta di emnin po ti ma din temin (Ey)
Hajde ulu shawty, ti e din venin (Hahah)
Sa mire po dukesh baby ti e din renin (Wouh)
Shkoj thelle zemer si ma ki qejfin
Bossy, si Franceze, Londineze
Bonjour, salute, hmm, komplimente
Syt si Tailandeze, trupi si prej Xhamejke
Canten Dior dhe n’dore e ka Rolex-in (Bling, bling)
I love a rich bitch, come and fuck a rich king
Mili, milion ? just ? business
Pertoj me fol shume se kom qejf aksione
A ke bo seks nanjehere n’private avione?
Zemer, zemer hajde luj per mu pak (Aah)
S’du me dit ca folin hajde luj per mu tash (Mhmm)
Nuk je normale, kom mbet krejt pa fjale (Ey)
Roundi trete dhe nuk din me u ndal (Haa)

Bridge: Mozzik
Bonjour, madame!
Comment tu t’appelles? I say bonjour madame, ah-ah-ah-ah
Was geht, Madame?
Wie war dein Name, Name nochmal? Ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit i ki shume zjarr, ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit s’i ki normal, ah-ah-ah-ah

Chorus: Mozzik
Bonjour, madame!
Comment tu t’appelles? I say bonjour madame, ah-ah-ah-ah
Was geht, Madame?
Wie war dein Name, Name nochmal? Ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit i ki shume zjarr, ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit s’i ki normal, ah-ah-ah-ah

Outro
(We don’t pay for nothing Rvchet)

%d blogueiros gostam disto: