Home / International / Tringa Kay – Tradhtar je ti
Tringa Kay – Tradhtar je ti

Tringa Kay – Tradhtar je ti

Tradhtar je ti – Tringa Kay
Lyrics, Letra:
Teksti:
A ma keq a ma mir
Un ty hiq mos met thirr
A bon diqka met thon
Spo na shkon
A ma mir a ma keq
Mu prish mo mos me ndreq
E ti qka don me bo
Veq shko te ajo te ajo

Dy lug a po pelqejn
A pot pelqejn
Dy sy pse t pelqejn
E di pse t pelqejn
Nje zemer dy dashni
Ska vend e di
E di mir qka bon ti
Tradhtar je ti

Ref.
A ma keq a ma mir
Un ty hiq mos met thirr
A bon diqka met thon
Spo na shkon
A ma mir a ma keq
Mu prish mo mos me ndreq
E ti qka don me bo
Veq shko te ajo te ajo

Ti je qysh sbon me kon
Qysh sbon me kon
Po du veq met lon
Po du veq met lon
Nje zemer dy dashni
Ska vend e di
E di mir qka bon ti
Tradhtar je ti

Ref.
A ma keq a ma mir
Un ty hiq mos met thirr
A bon diqka met thon
Spo na shkon
A ma mir a ma keq
Mu prish mo mos me ndreq
E ti qka don me bo
Veq shko te ajo te ajo

Pjese rrjetit G-Music jane artistet:
Flora Gashi
Fidan Gashi
Kole Oroshi
Adnan Daci
Genta Ismajli
Shkurte Gashi
Diamond
Kumrije Mustafa
Besim Krasniqi
Mergim Mjeku
Shqipri Kelmendi
dhe shume te tjere.

 Notify Problem

Update Letras

Update Video

Add Official Music Video